Ateş ve Su 4 Apk

5

Download
3.8/5 Votes: 1,097
Version
5
Updated
February 14, 2021
Requirements
4.4 ve sonrası
Size
28M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Ateş ve Su 4 Apk

Ateş ve Su Oyunlarının dördüncü serisi olan Kristal Tapınağında Ates ve Su elmas arayışı için ister birlikte hareket ederek, ister tek başlarına labirentten güvenli bir çıkış yolu bulmak için uğraş verecektir.

Fireboy and Watergirl 4 Crystal Temple adlı bağımlılık yapan platform bulmaca oyunumuzda destansı tapınak ortamından çıkış kapısına ulaşmak için dikkatli olmak zorundasınız, ne ateş suya ne de su ateşe dokunamaz.

Maceralı yolculuğu tamamlamak için ister kendi başınıza, isterseniz bir arkadaşınızın yardımıyla, her seviyede, farklı kristalleri toplamalı ve bulmacaları mümkün olan en kısa sürede tamamlamalısınız.

Ateş ve Su four oyunumuzda, eğlenceli ve birbirinden ilginç seviyeleri tamamlayabilmek için yalnızca karakterlerden biriyle oynayabilirsiniz.

ATEŞ ve SU karakterlerinin ilerlemesine izin vermek için karşınıza çıkan anahtarları çevirmeli ve belirli eylemleri gerçekleştirmelisiniz.

Ateş ve Su 4 Apk Download

Zıplamak için aynı anda ileri ve yukarı ya da geri ve yukarı tuşlarına basmanız gerekmektedir.

* five FARKLI ATEŞ VE SU OYUNU

Biribirinin aynı, hatta birbirinin kopyası olan ATEŞ VE SU OYUNLARIndan bıkanlar için Fireboy and Watergirl: Crystal Temple oyunumuzda five farklı Ateş ve Su Oyunu bulunmaktadır.

Sol menüden istediğiniz Ateş ve Su oyununu seçerek eğlenceli ve kaliteli zaman geçirebilirsiniz.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.